#ZAPYTAJSMN JAK POŁĄCZYĆ SYNTEZATOR ZEWNĘTRZNY Z ABLETON LIVE ZA POMOCĄ MIDI?

#ZAPYTAJSMN
JAK POŁĄCZYĆ SYNTEZATOR ZEWNĘTRZNY Z ABLETON LIVE ZA POMOCĄ MIDI?

Podoba się Wam cykl #PRZESTRZENSMN#SMNLIVE czy #5DLANAUCZYCIELA? To nie wszystko, nad czym dla Was pracujemy ???.

Wielokrotnie czytaliśmy i słyszeliśmy komentarze (szczególnie nasz Sekretariat ❤️): “Szkoda, że nie robicie kursów w internecie.”, czy “Szkoda, że nie można uczyć się u Was online.” ???

Nie przenosimy szkoły do internetu, ale za to odpalamy cykl #ZAPYTAJSMN. Nasza kadra złożona z wybitych muzyków, producentów i realizatorów czeka na Wasze pytania, abyśmy mogli w formie video na nie odpowiedzieć, oczywiście korzystając z Przestrzeni Kreatywnej SMN.

W pierwszym odcinku Adam Milwiw-Baron odpowie na pytanie “Jak połączyć syntezator zewnętrzny z Ableton Live za pomocą protokołu MIDI”, które wiele razy słyszał na zajęciach.

Czekamy na Wasze pytania w komentarzach, na zajęciach i na ??? administracja@s-m-n.pl (temat: #ZAPYTAJSMN).

Pamiętaj: nie ma pytań “niemądrych”, a my chętnie zmierzymy się z pytaniami podstawowymi, jak i bardzo trudnymi.

Zapytaj SMN!
??