Adam Milwiw-Baron (Barry Zlasu)

Adam Milwiw-Baron – producent, muzyk instrumentalista, kompozytor od roku 2000 zagrał ponad 1000 koncertów na całym świecie. Skomponował i wyprodukował muzykę do kilku spektali teatralnych m.in. „Pinokio” C. Collodi reż. J. Roszkowski „Co się zdarzyło Baby Jane” H. Farrell reż. G. Wiśniewski dla Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu, „Plastiki” – M. von Mayenburg, reż. G. Wiśniewski dla Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie, „Gwiazda” – H. Kajzar reż. K. Czeczot dla Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Od 2010 roku współtworzy zespół Pink Freud, z którym koncertował we wszystkich krajach Unii Europejskiej, oraz m.in. w Japonii, Korei, Kolumbii, Brazylii, Argentynie, Chinach i Rosji. Od 2009 jest członkiem i kierownikiem muzycznym zespołu The Lions (ex. Lion Vibrations).

Jest współzałożycielem powstałego w 2000 roku znanego w Europie wrocławskiego zespołu Miloopa, z którym współpracował do 2010 roku. Pomiędzy 2012 a 2016 był członkiem kwintetu wybitnego europejskiego saksofonisty jazzowego Piotra Barona. W 2004 współzałożyciel eksperymentalny zespół live drum’n bass Jabba Finasky, który jako jeden z pierwszych w Polsce wykonywał tę muzykę całkowicie na żywo!

Od 2000 roku pracuje jako aktywny muzyk sesyjny koncertując i nagrywając m.in. z O.S.T.R., Lao Che, Darią Zawiałow, Krzysztofem Zalewskim, Afromental, Wojciechem Mazolewskim, Abradabem, Natalią Przybysz, Marią Sadowską, Urszulą Dudziak i wieloma innymi.

Od października 2015 jest Dyrektorem Internetu i nauczycielem w założonej przez siebie Szkole Muzyki Nowoczesnej.

Category: Harmonia Współczesna, Nowoczesne Instrumenty Muzyczne, Produkcja Muzyczna, Trąbka