Dominik Samborski
Przedmioty w Szkole Policealnej: Miks i mastering – Miks, Cockos Reaper

Producent muzyczny, aranżer, kompozytor, muzyk, inżynier dźwięku zajmujący się miksem i masteringiem. Od 2007 roku związany z zespołem Wandy Kwietniewskiej (Wanda&Banda) jako gitarzysta basowy i producent. Współpracował z takimi artystami, jak: Marek Raduli, VNM, Tomsky, JooBee, Teatroterapia Lubelska. Współprodukował album „Piosenki z serialu 7 życzeń”. W 2018 roku producent re-edycji utworu „Nie będę Julią”, który został wykorzystany w scenie finałowej filmu„Pitbull. Ostatni pies”.

W latach 2011-2020 pracownik firmy Audiotech na stanowisku specjalisty ds. produktów Focusrite i Novation na Polskę. Autor kilku instalacji studyjnych, m.in. warszawskiego Postęp Studio, z którym ściśle współpracuje jako realizator nagrań i producent.

W Szkole Muzyki Nowoczesnej uczy przedmiotu Miks i Mastering oraz Cockos Reaper. Zajmuje się przekazywaniem wiedzy o kreowaniu brzmienia różnych gatunków muzycznych, wykorzystując software’owe symulacje UAD, technologii sprzed 5 dekad.