Paweł Konikiewicz

Paweł Konikiewicz – Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu im. Karola Lipińskiego na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu oraz magister inżynier Politechniki Wrocławskiej. Od 15 lat zajmuje się czynnie produkcją, kompozycją, aranżacją muzyczną. Od 10 lat producent i realizator w studiu nagrań “Piwnica Pod Baronami” we Wrocławiu. Od 2013 wykładowca w “Szkole Produkcji Muzycznej” (kursmuzyki.pl) we Wrocławiu.

Odpowiedzialny za:

produkcję, realizację nagrań i autorstwo muzyki do albumów:

– “Funky bomb” Sir Fink Funk,

– “Sad Songs” Rain o’clock,

– “Songs for everyone” Slow,

– “Dao” The Whiff,

– “Jagizm” Jahga,

– “Thruth” Marlene Johnson and The Riddimzz;

współprodukcję muzyki do albumów:

– “Verke” Miloopa;

– “Optica” Miloopa,

– “EP0.1” Fat Burning Step;

muzykę w spektaklu “Gwiazda” dla Wrocławskiego Teatru Współczesnego;

produkcję i kompozycję wielu spotów reklamowych;

Ponadto członek zespołów: Miloopa, Fat Burning Step, Marlene Johnson – stale koncertujących na scenach całej Europy;

Jahga, Night Out, Zebra, The Riddimzz, The Whiff.

W przeszłości związany z zespołami: Stage of Unity, NDK, Mesajah, Jah Meek, Lion Vibrations.

Ponadto autor wielu kursów, szkoleń, wykładów i prezentacji dotyczących produkcji muzycznej, wykonawstwa muzycznego, a także współczesnych technik realizacji dźwięku.

Category: Instrumenty klawiszowe, Produkcja Muzyczna, Techniki Miksu i Masteringu, Techniki Produkcji Muzycznej