SMN SZKOŁA POLICEALNA
PRODUKCJA MUZYCZNA

“Produkcja Muzyczna” w SMN Szkole Policealnej to przede wszystkim idealne miejsce dla początkującego i zaawansowanego beatmakera, realizatora nagrań, producenta muzycznego czy współczesnego muzyka!

Absolwenci SMN Szkoły Policealnej na kierunku Produkcja Muzyczna zdobywają tytuł zawodowy: „Technik Realizacji Nagrań”. W związku z tym iż stawiamy na praktykę i warsztat pracy, nasi słuchacze osiągają 98% zdawalność egzaminów zawodowych.

Wśród naszych nauczycieli znajdziesz m.in. laureatów Fryderyków i wielu złotych płyt. Właśnie dlatego kierunek “Produkcja Muzyczna” to gwarancja realizacji swojej pasji pod okiem przede wszystkim aktywnych twórczo producentów, realizatorów i muzyków.

Wnioskując, nauczysz się wszystkiego, czym się zajmuje profesjonalny Producent Muzyczny. Rozwijając swój warsztat nauczysz się m.in. produkowania utworów muzycznych, następnie nagrywania małych i dużych zespołów, miksu i masteringu, jak również obsługi trzech DAW (Ableton Live, Apple Logic i Cockos Reaper), tworzenia własnych barw, a także syntezy dźwięku i budowania systemów modularnych. Co więcej, zgłębisz tajniki korzystania ze sprzętowych samplerów, syntezatorów i sekwencerów, ale także udźwiękawiania filmów, gier i multimediów oraz sound designu. Wydaje się, że to dużo… podczas gdy to dopiero początek!

Nauka w SMN Szkole Policealnej na kierunku Produkcja Muzyczna trwa 2 lata (4 semestry). Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (soboty, niedziele i czasem piątki). Podczas semestru odbywa się około 10 zjazdów, zazwyczaj co dwa tygodnie. Część zajęć realizowana jest w grupach 11-osobowych (studia nagrań) lub 22-osobowych (teoretyczne). Co więcej, realizujemy autorską interpretację podstawy programowej określonej w Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 lutego 2019 r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego dla zawodu Technik Realizacji Nagrań (kod zawodu: 352123) z późniejszymi zmianami.

ROZWIŃ WARSZTAT W PRZESTRZENI KREATYWNEJ SMN

To jednak jeszcze nie wszystko.
Specjalnie dla Ciebie otworzyliśmy Przestrzeń Kreatywną SMN, z której możesz bez opłat korzystać poza godzinami zajęć, w liczbie 40 godzin w ciągu miesiąca. W Pracowniach Muzycznych i Studiach Nagrań możesz nie tylko rozwijać swój warsztat jako producent muzyczny samemu lub ze znajomymi (także niebędącymi słuchaczami SMN). W dodatku, całkowicie za darmo!
Podsumowując, takich możliwości nie stwarza żadna muzyczna placówka edukacyjna w Polsce!

SMN SZKOŁA POLICEALNA PRODUKCJA MUZYCZNA

ROZWIŃ WARSZTAT W PRZESTRZENI KREATYWNEJ SMN

To jednak jeszcze nie wszystko.

WYKAZ ZAJĘĆ SEMESTR 1

OPŁATY

Opłata za semestr w policealnej szkole produkcji muzycznej to 3999 zł

Ile to kosztuje?

Koszt zorganizowania nauki i kształcenia na kierunku Produkcja Muzyczna wynosi 3999 zł za jeden semestr.

Czy będę miał darmowy dostęp do Studia?

Tak, rozpoczynając naukę na pierwszym i drugim semestrze otrzymujesz od nas ZA DARMO abonament na korzystanie z naszej przestrzeni kreatywnej o wartości 14200 zł a rozpoczynając naukę na trzecim i czwartym semestrze o wartości 21300 zł!!!

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, współpracujemy z firmami pośredniczącymi w płatnościach Przelewy24 i CashBill. Obie oferują różne formy dokonywania opłat m.in. ratalnie.

Ile to trwa?

Nauka na kierunku Produkcja Muzyczna trwa cztery semestry (dwa lata).

W jakie dni odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (soboty, niedziele i czasem piątki).

Czy mogę przerwać naukę?

Tak, zgodnie z ustawą można przerwać naukę na poziomie ostatnie zaliczonego semestru i rozpocząć na semestrze programowy wyższym po przerwie. Przerwa nie może trwać dłużej niż 3 lata.

Jaka jest liczebność grup w trakcie zajęć?

Część zajęć realizowana jest w grupach max. 11-osobowych (studia nagrań) lub max. 22-osobowych (teoretyczne).

Czy muszę coś umieć?

Nie. Program nauczania został przez nas opracowany w taki sposób, że przekazujemy wiedzę od fundamentów, jednakże jeżeli już zajmujesz się produkcją muzyczną, zaręczamy, że nie będziesz się nudzić na zajęciach.

Czy muszę mieć maturę?

Nie, matura nie jest wymagana aby zostać słuchaczem Szkoły Policealnej, jednakże wymagane jest ukończenie szkoły średniej (liceum lub technikum).