#SMNEVENTS Relacja z Dni Otwartych SMN 5.01.2020

Dni Otwarte SMN 5.01.2020 przeszły do historii. Jak było tym razem?
#SMNEVENTS

D A R M O W E    W A R S Z T A T Y

Podczas Dni Otwartych SMN odbyło się aż 11 darmowych wykładów i warsztatów! Mikołaj Ferenc opowiadał o budowie utworów muzycznych, podczas gdy Maciej Nestor (V Records) mówił o kanałach dystrybucji do promowania własnej twórczości. Uczestnicy produkowali techno razem z Adamem Milwiw-Baronem, nagrywali ambientowe gitary z Vojto Monteur’em i udźwiękawiali animacje z Pawłem Pietruszewskim. Grzegorz Turczyński (The Sunny Side Band) uczył gry na ukulele oraz tłumaczył podstawy improwizacji muzycznej, grając razem z zebranymi. Podczas Dni Otwartych SMN dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty gościnne: Dariusz “Vu” Chynek z WaxEaters opowiadał o legendarnej beatmaszynie AKAI MPC 60, Kamil Suski (Konsbud Audio) o nowoczesnych metodach monitorowania a Mikołaj Dygasiewicz (Audiostacja.pl) o syntezatorach Mooga. Studia muzyczne były wypełnione uczestnikami mimo, że czasem odbywały się nawet trzy warsztaty jednocześnie!

K O N C E R T    S M N

O godzinie 19:00 warsztaty skończyły się, a w związku z tym goście szczelnie wypełnili szkolny Live Room. Rozpoczął się długo oczekiwany Koncert słuchaczy i uczniów Szkoły Muzyki Nowoczesnej! Zapis całego koncertu znajduje się poniżej.

Podsumowując, dziękujemy wszystkim zebranym: gościom i uczestnikom, słuchaczom, uczniom szkoły muzycznej, nauczycielom, dystrybutorom i partnerom (audiostacja.pl, audiotechpro.pl, konsbud-audio.pl, djshop.pl). To dzięki Wam udało się stworzyć niesamowite wydarzenie, które jeszcze długo będziemy wspominać!

Na zakończenie, zapraszamy do obejrzenia pierwszej części zdjęć z Dni Otwartych SMN.

Leave your thought