Przedstawiamy SENS3

[cherry_row class=”container”]

[cherry_row_inner type=”fixed-width” class=”containinner2″ style=”light”]

[cherry_col size_xs=”12″ size_sm=”12″ size_md=”12″ size_lg=”12″]

SENS3 najprościej ująć jego znaczenie byłoby chyba dosłownie jako „sens trzech”.

Daleko nam jednak do jednolitego spojrzenia  zarówno jeśli chodzi o ideologię jak i wypracowany model zachodzących w nas procesów twórczych, dlatego sensem SENS3 jest wyodrębnienie jego indywidualnego wyobrażenia w Twojej świadomości za pomocą swobodnej interpretacji naszej eksperymentalnej  twórczości, dopiero na tym etapie zostają spełnione założenia, uzyskujemy czwarty sen/s ukształtowany z trzech pierwszych. Projekt w który wspólnymi siłami się angażujemy, jest unikalnym połączeniem trzech światów które mimo skrajnych różnic w postrzeganiu rzeczywistości, odrębnych celów, marzeń i wizji potrafią wzajemnie przeniknąć się i uzupełnić dając w efekcie SENS3. Łączymy  w nim przeciwstawne natury, analityczne i ściśle techniczne spojrzenie na muzykę z żywiołowym mistycznym natchnionym komponowaniem, bazujemy na wiecznej improwizacji którą staramy się zrozumieć i kształtować jej przepływ wedle naszej projekcji. Związani przez samowolne i samorodne zrządzenia losu, kreujemy muzyczną rzeczywistość łącząc abstrakcję z klasyką etyki muzyki.

Wojciech T33ROS Trzeciak – to przede wszystkim nosiciel flow, jego rola  nie kończy się jednak na wykonywaniu muzyki, jako wokalista ale, jest to dla niego najbardziej naturalna forma ekspresji przez pryzmat której jest postrzegany przez otoczenie. T33ROS to autor tekstów i początkujący producent, po latach spędzonych na tworzeniu w samotności, otworzył się na współpracę z różnorodnymi  środowiskami artystycznymi. Zatracanie siebie we wszelkich dziedzinach sztuki pełni dla niego funkcję swoistego  uwolnienia nadmiaru zgromadzonych emocji, i spełnia potrzebę odciśnięcia śladu swojej tożsamości w zastanej rzeczywistości.

Łukasz Kindel – Ma 22 lata, mieszka we Wrocławiu – jest autorem tekstów i melodii. Występuje na żywo z technologią loop station – śpiewając, rapując, tworząc partie gitarowe i perkusyjne na gitarze elektroakustycznej. Jest członkiem SENS3 oraz prowadzi solowe muzyczne szlaki oparte o szeroką rozpiętość gatunkową. Uczy się w Szkole Muzyki Nowoczesnej na kierunku Produkcji Muzycznej.

Piotrek Zapart jest pianista, aranżerem i producentem, który swoja przygodę muzyczna rozpoczął z fortepianem w wieku 6 lat. Po odkryciu jazzu i sztuki improwizacji we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, postanowił się jej poświęcić, aby swobodnie poruszać się w tej kompleksowej sztuce ekspresji. W szkole jazzu miał okazje czerpać wiedze z przeróżnych stylistyk takich jak jazz, funk, fusion czy bossa. W międzyczasie grał w zespołach rockowych, funkowych czy jazzowych, zbierając doświadczenie z wielu środowisk, aby ostatecznie stworzyć swój własny niepowtarzalny styl, który w połączeniu z elementami improwizacji wykorzysta do kompozycji swoich oraz wspólnych zespołowych.

[/cherry_col]

[/cherry_row_inner]