SMN SZKOŁA MUZYCZNA

SMN Szkoła Muzyczna to miejsce dla osób, które chcą nauczyć się grać muzykę. Przede wszystkim muzykę nowoczesną. To miejsce dla pasjonatów nowoczesnych gatunków muzycznych, jednocześnie szanujących tradycję i rozumiejących fundament muzyczny dawnych gatunków.

Stworzyliśmy autorski program nauczania. Jest wyjątkowy pośród ofert szkół muzycznych. Dzięki niemu, rozwiniemy Twoją muzyczną pasję nie ograniczając Cię tylko wyłącznie do muzyki klasycznej lub jazzowej. Z nami nauczysz się śpiewać lub grać na: fortepianie, gitarze, ukulele, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze basowej, perkusji, flecie, trąbce, saksofonie lub puzonie. Jeżeli chcesz rozpocząć z nami swoją muzyczną przygodę, nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Jeżeli już grasz lub śpiewasz, dzięki indywidualnym lekcjom prowadzonym przez wybitnych, aktywnych twórczo muzyków szybko rozwiniesz swoje umiejętności.

Jako jedyni posiadamy taką bazę dydaktyczno-treningową w ścisłym centrum Wrocławia. Ucząc się w naszej szkole możesz realizować własne muzyczne marzenia bez konieczności wynajmowania lub kupna drogiego sprzętu. Przestrzeń Kreatywna SMN czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku, w liczbie 20 godzin miesięcznie. Takich możliwości nie stwarza żadna muzyczna placówka edukacyjna w Polsce!

Umiejętności śpiewu i gry na nowoczesnych instrumentach zdobędziesz pod okiem wybitnych artystów muzyków. Wszyscy są doświadczonymi pedagogami a wykształcenie zdobywali na elitarnych wydziałach Akademii Muzycznych. Nasi nauczyciele zagrali tysiące koncertów na całym świecie i uczestniczyli w setkach sesji nagrań.

Muzyka cieszy najbardziej gdy jest tworzona wspólnie, dlatego bardzo istotne są dla nas zajęcia zespołów muzycznych. W ramach tych zajęć uczniowie i nauczyciele wspólnie opracowują covery i autorskie kompozycje. Pod koniec roku szkolnego i w jego połowie organizujemy koncerty, podczas których prezentują wspólnie przygotowane utwory.

SEKCJA MŁODZIEŻOWA

UMUZYKALNIENIE I ZASADY MUZYKI: 45 min
CHÓR: 45 min

Ile to kosztuje?

Koszt zorganizowania nauki i kształcenia w sekcji dziecięcej wynosi 3000 zł za jeden semestr a w sekcji młodzieżowej 3999 zł

Czy będę miał darmowy dostęp do Sal Ćwiczeniowych?

Tak, rozpoczynając naukę w szkole muzycznej podczas każdego semestru otrzymujesz od nas ZA DARMO abonament na korzystanie z naszej przestrzeni kreatywnej o wartości 14200 zł!!!

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, współpracujemy z firmami pośredniczącymi w płatnościach Przelewy24 i CashBill. Obie oferują różne formy dokonywania opłat m.in. ratalnie.

Nie mam instrumentu co zrobić?

Możesz ćwiczyć u nas na naszych instrumentach (perkusje, syntezatory, instr. klawiszowe, gitara, bas) lub wypożyczyć instrument z rabatem dla SMN w wypozyczalniadzwieku.pl

Ile to trwa?

Nauka w szkole muzycznej trwa tyle semestrów ile chcesz. Organizujemy naukę na jeden semestr (5 miesięcy) i na taki okres czasu układamy plan zajęć i składy zespołów. Możesz kontynuować naukę przez nieograniczoną liczbę semestrów.

W jakie dni odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w trybie wieczorowym (w tygodniu, raczej popołudniami i wieczorem).

Mam 8 lat, czy mogę się uczyć?

Oczywiście, że tak! Muzyka nie zna granic wiekowych ale ze względu na ułatwienie komunikacji przygotowaliśmy sekcję dziecięcą 6 – 12 lat i młodzieżową/dorosłą 13 – ∞ lat.

Mam 54 lata, czy mogę się uczyć?

Czy mogę przerwać naukę?

Tak, można przerwać naukę i rozpocząć potem od początku kolejnego semestru.

Jaka jest liczebność grup w trakcie zajęć?

Zajęcia realizowane są indywidualnie lub w grupach max. 22-osobowych.

Czy muszę coś umieć?

Nie, program nauczania został przez nas opracowany w taki sposób, że zawsze w trakcie zajęć indywidualnych nauczyciel dopasowuje poziom do Twoich umiejętności. Dla zajęć grupowych przygotowaliśmy grupę zaawansowaną i grupę początkującą.

Czy muszę mieć skończone jakieś szkoły?

Nie, nie potrzebujemy abyś miał jakiekolwiek wykształcenie.